بهمن چاپ
تاریخ :20:59دوشنبه 1 بهمن‌ماه سال 1386

زیاد شنیدیم که هنر نزد ایرانیان است و بس. گاهی وقتا این هنرها دیگه طوری فوران می‌کنه که برای دقایقی انگشت رو به دهان فیکس می‌کنه. یه نمونه‌ش توی چند روز اخیر اتفاق افتاد که هوا بس ناجوانمردانه سرد شده بود و فشار گاز هم ناجوانمردانه‌تر، پایین. اخبار چند روز پیش بود که بعنوان افتخاری برای صنعت گاز کشور می‌گفت دو لوله با قطر فلان رو درحالیکه گاز در اونها جریان داشته به هم جوش دادن! و خب مشخص بود از اینکه این کارشون بدون هیچ فاجعه‌ای به انجام رسیده خودشون هم متعجب بودن! و البته اعلام کردن که در جریان فعالیت‌های رفع مشکل کمبود گاز تعدادی از عزیزان شرکت گاز جونشون رو از دست دادن. ولی اشاره‌ای به علت مرگشون نکردن. خب می‌شه حدس زد در اثر به خرج دادن هنرهای این چنینی بوده که خب گاهی بدون فاجعه انجام می‌شه و اعلام می‌شه و گاهی هم....
یاد صحبت یکی از اساتید غددمون افتادم که می‌گفت توی مملکت ما هیچکس در هیچ جاییش کارش رو درست انجام نمی‌ده، و نمی‌دونم چه نیروی غیبی هست که نمی‌ذاره این کشور با این اوصاف سرپا بمونه.

¤ این ماه برخلاف ماه قبل که ۶تا استاژر قد و نیم قد و شیطون! و ۲تا اینترن داشتیم، از مال دنیا فقط یه اینترن داریم! استاژر که بطور کلی این ماه و احتمالا ماه آینده بخشمون نداره، اینترنها هم روزبروز کمتر می‌شن. اتفاقا قصد داشتم این ماه بصورت پایلوت سهل‌گیری رو سرلوحه کارم برای دانشجوها قرار بدم ببینم چه جوری می‌شه!، که خب با این اوصاف این طرح خودبخود کنسله!

 ¤¤ نمی‌دونم زمونه عوض شده یا من پیر شدم، بهرحال سی‌ام دی‌ماه اولین باری بود که از نمره ۲۰ استفاده می‌کردم.