یه سانتیمتر بیشتر چاپ
تاریخ :23:03شنبه 22 دی‌ماه سال 1386

آدم برفی‌ها معمولا مذکرن! این آدم برفی مونث توی بیمارستانمون امروز جلوی بخش ایستاده بود. عکس بزرگترش رو توی فتوبلاگم ببینید.

این روزها توی نمایشگاه بین المللی مشهد نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی برپاست. دیشب به همراه یکی از دوستان دوران دانشجویی عمومی و همسرش که چند ماه پیش اینترنمون بود رفتیم نمایشگاه. نکته جالب شلوغ بودن غیرمنتظره نمایشگاه با وجود دمای ۸ درجه زیر صفر بود که توی هیچکدوم از نمایشگاههای قبلی مثل کامپیوتر یا کتاب که فکر می کردم شلوغ‌ترین نمایشگاهها هستن، ندیده بود. اوضاع طوری بود که برای پیدا کردن یک جای پارک توی پارکینگ وسیع نمایشگاه صبر و صف و نهایتا شانس بود که بعد از حدود نیم ساعت تونستیم وارد نمایشگاه بشیم. (آخه منو چه به مبلمان و دکوراسیون!)
یکی از ویژگیهای نمایشگاه مشهد اینه که چند تا غرفه ثابت توی محوطه و به صورت جدا از غرفه‌های اصلی داره و به فروش لوازم ایمنی و آتش‌نشانی، شیرآلات، رستوران و یک غرفه هم به ترشی‌جات اختصاص دارن. این غرفه آخری،‌ یعنی ترشی‌جات فانکشنال‌ترین غرفه نمایشگاه برای منه! آخه دفعه پیش که حدود یه ماه قبل رفتم نمایشگاه کامپیوتر یه شوری خریدم و حسابی خوش‌مزه بود! این شد که تنها خرید دیشب من از نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی باز هم همون شوری باشه!!

¤ شبایی که برف میاد، هر چند دقیقه از پشت پنجره چشمم به بیرونه، چشم به راه یه سانتیمتر بیشتر

¤+  زیر پایم امروز صدای کراکل می‌داد. زمین، شاید پنومونی کرده

¤++ خوبیه بستنی خوردن توی این هوا اینه که دغدغه آب شدنش رو نداری